חשיפת תוכנית אנייר למצטרפים מעתידים

חשיפת תוכנית אנייר למצטרפים מעתידים

קיימנו מפגש חשיפה לתוכנית Anières Elite Academy אתמול (13.1.21) לסטודנטים החדשים משנה א' המצטרפים אלינו מעתידים! זוהי השנה השלישית לשיתוף הפעולה. כל שנה זה מרגש מחדש לקבל את פני הסטודנטים החדשים ולהכיר פנים חדשות. השנה לצערנו המפגש היה בזום, אבל לא ויתרנו על היכרות אישית יותר בקבוצות. סטודנטים בוגרים יותר הנחו את הקבוצות בכישרון רב, ענו על שאלות וחלקם אף חלקו מספרי טלפון. יישר כוח!

אנא קבלו גם אתם את הסטודנטים החדשים בברכה, שיראו לאיזו משפחה חמה ואיכותית התמזל מזלם להגיע. בירכו במפגש רוברט זינגר, יו"ר חבר הנאמנים של World ORT, זא'ק לוי, נשיא ארגון הבוגרים ההיסטורי של Anières וכן רס"ן יהודה פרידמן, רמ"ד חינוך בעתידים. תודה לכולם ולעתידים על שיתוף הפעולה הפורה יחד!

עשה את המכה: מיטאפ עם היזם והסטארטאפיסט יאיר גולדפינגר

יאיר הקים בגיל 26 יחד עם שותפים את ICQ, תוכנת המסרים האינטרנטית הראשונה, שנרכשה ב-1998 על ידי AOL במעל ל-400 מיליון דולר ויש לו מספר פטנטים בתחום המסרים המיידיים.
כיום יאיר הוא המייסד והמנכ"ל של APPCard , חברה שיצרה פלטפורמה שבה סוחרים יכולים לשמר לקוחות באמצעות תוכניות נאמנות, ניתוחים אנליטיים ועוד. לפני כן הוא ייסד ולקח חלק פעיל בחברת דוטומי, שעוסקת בפרסום מקוון.

לכתבה המלאה >

שיתוף פעולה בין המרכז לאימפקט יהודי

כחלק משיתוף פעולה בין המרכז לאימפקט יהודי, קהילת אנייר ופורום אקסימוס, התקיים מפגש בין משתתפי תכנית אנייר במסלולי ההנדסה השונים בטכניון יחד עם אוראל הרשקוביץ, מנכ"ל ISLINE וחבר פורום אקסימוס. במסגרת המפגש, סיפר הרשקוביץ על המסלול המקצועי שלו החל מתחילת דרכו ועד לימים אלה בו מכהן בתפקידי מפתח בתחום הלוגיסטיקה בישראל ובאירופה, יחד עם הובלת השקעות משמעותיות בעולם שרשרת האספקה. בנוסף

לכתבה המלאה >

אירוע סיום שנה

האירוע נערך בנהלל בקונספט של ערב מסיבת בריכה, סטנדאפ והרבה אוכל טוב. באירוע הצגנו את הספר A history of the ORT Central Institute at Anières -Geneva (1949-1999) שכתב Jacques Levy. באירוע השתתפו 70 מחברי הקהילה הנמצאים במסלולים השונים- סטודנטים בטכניון, חיילים, בוגרי נהלל. האירוע נחל הצלחה מרובה.

לכתבה המלאה >

בנובמבר האחרון

ערכנו אירוע היכרות רשמי ראשון המסמל את תחילת שיתוף הפעולה בין תוכנית אנייר בטכניון לבין תוכנית עתידים לתעשיה.

לכתבה המלאה >
עקבו אחרינו
נגישות