למדו בכפר הנוער ויצו נהלל

איפה זה קורה

שאלה: מה משותף לחנה סנש, משה דיין, שאול מופז ומיכה שטרית?

תשובה: כולם למדו בכפר הנוער ויצו נהלל!

מאז הקמתו ב-1923, הפך כפר הנוער ויצו נהלל, לאחד ממרכזי החינוך המוכרים בארץ שרבים מבוגריו הפכו לדמויות מפתח בתחומי הכלכלה, הפוליטיקה, הצבא והתרבות הישראלית.

העצמה להצלחה מדעית-טכנולוגית

מזה שנים שכפר הנוער מטפח את תלמידות ותלמידי התכנית היוקרתית של Anières Elite Academy, אשר חרטה על דגלה את המצוינות כערך. בנות ובני הנוער מצטרפים למערכת קבוצתית תומכת בכיתה ט' וחווים לאורך הדרך אתגרים מגבשים עד ללימודים אקדמיים בטכניון. התכנית מצעידה את בוגריה כנבחרת עילית החותרת למצוינות אקדמית בתחומי המדעים והטכנולוגיה.

אבל לימודים זה לא הכל

לתכנית Anières מתקבלים בכל שנה כ-60 תלמידות ותלמידים מהארץ ומהעולם שגרים ולומדים יחד במהלך שנות התיכון, כך שמעבר למסלול לימודים מדעי-טכנולוגי ברמה גבוהה, הם נחשפים גם לחוויה חברתית ייחודית, רב-תרבותית ומעשירה. אופייה הגלובלי של התכנית מאפשר לפתח קשרים חברתיים, תחושת אחריות אישית ותמיכה הדדית – כלים חיוניים להמשך החיים.

נעים להכיר: הבית שלך לשנים הקרובות

כדי שכל התלמידות והתלמידים שלנו ירגישו בבית, אנו מבטיחים שיתגוררו בבניין ייעודי יחד עם בני כיתתם בתנאי פנימייה מעולים, ודואגים עבורם לליווי מעבר לשעות הלימודים מצד מדריכים חינוכיים, יחד עם הצוות המקצועי הקבוע בכפר הנוער.

כאן גרים בכיף

מה כוללים תנאי המחיה בכפר הנוער?

> שלוש ארוחות עיקריות ביום בחדר האוכל של כפר הנוער, עם הפרדה בין מטבח חלבי לבשרי. הארוחות המגוונות מבושלות במקום מדי יום על ידי צוות הטבחים של כפר הנוער.
> חדרי שינה מרוהטים ומופרדים לבנות ובנים – עד 3 תלמידים או תלמידות בכל חדר, אשר כמובן כולל חדרי אמבטיה ושירותים אישיים צמודים.
> סלון מרכזי וחדר טלוויזיה משותף.
> חדר כביסה נוח לשימוש עצמאי.
> מטבחון שימושי עם מקרר.
> רשת WiFi בכל הבניין.

חברתיות היא ערך עליון

התכנית מכירה בחשיבות העצומה של שילוב תכנים חברתיים כערך בלתי נפרד בהכשרת בוגרי Anières Elite Academy. הפן החברתי-ערכי של התכנית בא לידי ביטוי בשלל פעילויות המוצעות לתלמידות ולתלמידים במהלך תקופת התיכון.

לקריאה מפורטת על ההטבות של תכנית אנייר >>

עקבו אחרינו
נגישות